BIO Baobab pulber 80g

5.20 

Baobab– ehk ahvileivapuud kutsutakse pühaks elupuuks. Kasvab kuumas ja kuivas savannis. Baobabi vilju töödeldakse minimaalselt – viljaliha eemaldatakse koorest ja puhastatakse seemnetest, jahvatatakse ja sõelutakse.

Pulbril on iseloomulik magushapu maitse – kerge kasutada erinevates magustoidudes, smuutides, jogurtites või salatikastmetes..

Baobabi pulbrit võib nimetada ka naturaalseks multivitamiiniks, kuna see sisaldab 14 peamist vitamiini ja mineraali, sealhulgas rohkem rauda kui punane liha, 6 korda rohkem C-vitamiini kui apelsinides ning rohkem kaaliumi kui banaanid .Baobabi puu viljades on  antioksüdante rohkem kui mustsõstras. Samuti on viljades 2 korda enam kaltsiumi kui piimas.

Sobib suurepäraselt immuunsuse tõstmiseks gripihooajal

On soovitav kasutada antibiootikumikuuri ajal koos probiootikumidega. Sisaldab hulgaliselt probiootilisi kiude ja seedeensüüme, mis soodustavad probiootiliste bakterite kasvu seedetraktis ja parandavad seedimist. Sisaldab kaaliumit, mis on oluline närvisüsteemile.

Viljapulber on väga toitainerikas.Sobib suurepäraselt ka sportlastele, sest aitab leevendada lihaste jäikust ja väsimust. Vähendab kõrget veresuhkrutaset..

Tarvitamine: 1spl päevas segatuna mahla või smuuti hulka või lisada toidule.

Kasutamine : 1 kuni 3 teelusaikat päevas. Sega mahlaga, piimaga, veega või lisa toidule. Mitte kasutada rohkem päevasest kogusest. 

Laos