Meist

Siwira Trading OÜ lugu

Siwira Trading OÜ  loodi 2012. aasta jaanuaris. Ettevõtte asutas juhatuse liige Ingrid Plado. Ettevõtet aitas käivitada Ingridi vend Ardi, kes on toetanud õe tegemisi finantseeringuga. Ingrid asutas ettevõtte eesmärgiga pakkuda tööd oma venna kahele erivajadusega lapsele Vahurile ja  Kardole. Vahur on Downi sündroomiga ning  Kardol on kaasasündinud füüsiline puue – üks tema jalalaba on number 46 ja teine 35 ning tema paremal jalal puuduvad kand, varvas ja pindluu.

Tänasel päeval töötavad ettevõttes Downi sündroomiga Vahur ja tema mõrsja Anu.  Ülejäänud ühiskonnale meenuvad erilised inimesed vaid pühade ajal – siis neid toetatakse-talutatakse-silitatakse, aga edasi?jaanuaris-veebruaris ja ülejäänud aastal? –  Siwira toimibki Downi-sündroomiga Vahuri ja tema mõrsja Anu jõul. Kusjuures täiskäigul, mööndusteta. (12.02.2015 Artikkel Kati Saara Vatmann)

Siwira Trading OÜ tegeleb uute tervislike toodete maaletoomisega ning nende hulgi- ja internetimüügiga. 

Ettevõte teeb koostööd nii Eesti, Läti kui ka Leedu kaubanduskettidega. Eestis müüvad tooteid edasi Selveri, Prisma, COOP Eesti, Maxima ja Rimi kauplused. Samuti tehakse koostööd Kaubamajaga, Stockmanniga, Tallinkiga ning väiksemate kauplustega. Lätis ja Leedus on edasimüüjateks Rimi kauplused ning Leedu Circle-K teenindusjaamad.

 

Instagram has returned invalid data.