Maaletoodavad kaubamärgid

Maxsport asutati 2005.aastal Slovakkias, eesmärgiga toota toidulisandeid ja dieettooteid. Ettevõte teeb järjepidevalt koostööd erinevate tehnoloogidega, füsioloogidega, sportlastega ja toitainete ekspertidega, et saavutada toote kõrge kvaliteet. Maxsport tooted annavad kehale vajalikke toitaineid, vitamiine ja mineraale. Tootesarja kuuluvad valgubatoonid, toorbatoonid,valgurikkad pastad. 

Diablo SugarFree on juhtiv kaubamärk, pakkudes laialdaselt tooteid inimestele, kes soovivad oma suhkru tarbimist vähendada. Suur valik maiustusi pakuvad maitseelamust ilma lisatud suhkruta. Tootesarja kuuluvad küpsised, šokolaadid, kommid, šokolaadikreemid, müslibatoonid. Diablo sugar free- suurepärane maitse ilma suhkruta ! 

 

 

 

Intenson toodetes on tähtsal kohal toote kvaliteet. Kaasaegne tehas töötab vastavalt IFS standardile (rahvusvaheline toiduohutusstandard). Lisaks on võetud kasutusele lisameetmed ning tooteid kontrollitakse ka metallidetektoriga. Tootesari on väga laialdane, kuhu kuuluvad erinevad supertoidupulbrid, tee, kohv, sool, magustajad, müsli, kookosõlid, erinevad seemned ning kuivatatuv puuviljad. 

Orgran asutati 1984.aastal. Vennad Frank ja Max, omades visiooni terivslikumast elustiilist ja alternatiividest teraviljadele, asutasid “kõige vaba” tootmise. 30 aastat hiljem pakub Orgran usaldusväärseid tooteid inimestele, kel toitumise osas erilised vajadused. Orgran tooted on müügil enam kui 70-nes riigis üle maailma.  Ettevõte on säilitanud perekondliku juhtimisstiili ja on vaieldamatult maailma suurima tootevalikuga  allergiasõbralik tootja. Tootesarja kuuluvad makaronid, hommikusöögihelbed, küpsised, küpsetissegud, näkileivad ja palju muud.