Ettevõttest

siwira

Siwira Trading OÜ  loodi 2012. aasta jaanuaris. Ettevõte tegeleb uute tervislike toodete maaletoomisega ning nende hulgi- ja internetimüügiga. Lisaks on meie eesmärgiks kohaliku tootja ja tarbija kokku viimine.  

Väga palju on Eestis häid tooteid ja tootjaid, kes ei jõua meieni. Kahjuks on protsess jõuda laia tarbijani üsna pikk ja käänuline. Meie püüame seda olukorda parandada ja tutvustada tarbijale kohalike väiketootjaid.

Meie jaoks on tähtis kvaliteet ja tervislikkus. See käib nii kohalike, kui ka Siwira Trading OÜ poolt maaletoodavate toodete kohta.

Siwira Trading OÜ peamised maaletoodavad kaubamärgid on Orgran, Diablo ja MaxSport.

Orgran tootesarja kuuluvad hommikusöögihelbed, näkileivad, küpsised, küpsetistepulbrid, pudruhelbed ning pastatooted. Orgran sarja tooted on gluteenivabad, laktoosivabad, munavabad, nisujahuvabad, pähklivabad, pärmivabad, GMO-vabad ning sobilikud ka veganitele.

Diablo tootesarja kuuluvad küpsised, kommid, šokolaadid ning müslibatoonid. Toodetes kasutatakse suhkruasendajat maltitooli, mis on looduslik puuviljasuhkur.

MaxSport tootesarja kuuluvad valgurikkad batoonid, joogid, kommid ning pastad. MaxSport tooted on gluteenivabad ning kõrge valgusisaldusega.

Siwira tootevalikust leiab endale meelepärast nii taimetoitlane, kui ka lihtsalt oma tervisest hooliv inimene.

Meie tegemisi toetavad Eesti Tsöliaakia Selts ja Figuurisõbrad.