Guarana pulber 100g

Kirjuta esimesena kommentaar

Saadavus: Laos

4,80 €
OR

Lühike ülevaade

Suure kofeiini sisalduse tõttu on guarana tugev stimulaator.Pulbrit võib lisada jookidesse, jogurtitesse, puuviljapüreedesse, salatitesse ja putrudesse. Ligikaudu 1 teelusikatäis portsjoni kohta. Guaraana toniseeriv toime kestab umbes 6-8 tundi, tekitamata seejuures üleerutust.

Guarana pulber 100g

Et pilti näha suuremalt võid teha selle peal topelt-kliki

Zoom Out
Zoom In

Details

Suure kofeiini sisalduse tõttu on guarana tugev stimulaator.Pulbrit võib lisada jookidesse, jogurtitesse, puuviljapüreedesse, salatitesse ja putrudesse. Ligikaudu 1 teelusikatäis portsjoni kohta. Guaraana toniseeriv toime kestab umbes 6-8 tundi, tekitamata seejuures üleerutust. Soovitav on vältida guaraanapulbri mõjutamist kõrge temperatuuriga. See võimaldab säilitada pulbris võimalikult palju kasulikke aineid.

NB! tõstab vererõhku.Ära kasuta kui sul on probleem kõrge vererõhuga.

Juhised: 1 teelusikatäis pulbrit klaasi vedeliku kohta (suhet võib suurendada või vähendada sõltuvalt kofeiini ja kehamassi taluvusest).Guaraana avaldab toniseerivat toimet närvisüsteemi tööle, tõstab organismi füüsilist vastupidavust ja töövõimet, aktiveerib rasvade ainevahetust, mis on pikaajaliste koormuste korral väga oluline.

Koostisosad: 100% guarana pulber

Toitumisalane teave 100g kohta: energiat 1292kJ/308kcal, rasva 12g, süsivesikuid 41g, millest suhkruid 2,5g, kiudaineid 17g, valku 14g, Soola0,02 g

Päritolu: Brasiilia