Tellimisinfo

 

SIWIRA TRADING OÜ TELLIMISTINGIMUSED

ÜLDTINGIMUSED 

Käesolevad tingimused kehtivad Siwira Trading OÜ internetileheküljelt www.siwiratrading.eu tellitud kaupade ostu-müügilepingutele (edaspidi „Leping”), mis sõlmitakse Siwira Trading OÜ (edaspidi „Müüja“) ja kaupa telliva isiku (edaspidi „Ostja”) vahel käesolevate tingimuste kehtivuse ajal.

LEPINGU JÕUSTUMINE

Ostja tellimus loetakse üldjuhul pakkumuseks võlaõigusseaduse (VÕS) tähenduses sõlmida tellitud kauba ostu-müügi leping. Müüja ei pea oma nõustumisest tellimusega Ostjale eraldi teatama. Ostu sooritamise ning makse tasumisega kinnitab Ostja, et on tutvunud tellimistingimustega. 

HINNAD JA TASUMINE

Siwira Trading e-poes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Ostjal on võimalus ostu eest tasuda kas erinevate pankade linkide vahendusel, sularahas koha peal või e-mailile saadetava arve alusel. 
Samuti pakume sularaha- ja kaardimakset, mis eeldab kaubale ise järele tulemist aadressile Laki tn 12 B korpuse V Korrus, Tallinn

KUIDAS TOIMIDA

Valige tootekataloogist või otsingu abil vajalik toode ning sobivuse korral lisage soovitud toode ostukorvi. 
Ostukorvis näete oma valitud tooteid. Kontrollige tellimus, täitke nõutud väljad oma andmetega ning vajutage nupukesele "vormista tellimus“. Jõuategi Kassasse.

OSTUVIIS:Edasi valige kas olete kassas regitreeritud kasutajana või külalisena. Soovi korral saate end ka registreerida.

ARVE INFO: Täida vajalikud väljad ja mine Edasi

KOHALE TOIMETAMISE VIIS: Võimalik tulla ise või valida lähim Smart posti punkt, millega kaasneb transpordi kulu

MAKSE INFO: Internetipangast saad valida sobiva panga lingi ja teine võimalus on tellida kas arve või tasuda kohale tulles sularahas

TELLIMUSE ÜLEVAADE: Saate üle vaadata veel enne kinnitust kõik oma valikud

Seejärel kinnita ja sinu tellimus on vormistatud ning lisainfo tuleb juba meili peale.

Soovite maksta arvega või maksa pangas või tasuda järelmaksuga.


KAUBA KOHALE TOIMETAMISE KULUD JA TÄHTAJAD

1.Kui tellimuse summa on suurem kui 50 EUR on transport üle Eesti TASUTA.

2.Väiksema ostusumma puhul on Ostjal järgnevad võimalused: 

3. Kaup saadetakse Teie kodupoe SmartPOSTi kappi, teenuse hind 3.90 EUR.
Tellides avaneb rippmenüü automaatide asukohaga. Valige sobiv asukoht ja vormistage tellimus. Täpsem info SmartPOSTi teenuse kohta leiate siit.

4. Soovi korral on võimalik kaubad kätte saada (ilma saatekuluta) Siwira Trading OÜ kontorist aadressil Laki 12, Tallinn B korpuse V korrus


Kõik tellimused täidetakse pärast makse laekumist üldjuhul paari tööpäeva jooksul, hiljemalt nädalaga (tooted kohe saadaval). Kui kliendi poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud, teavitame Ostjat sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha. 

NB! Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida väljapoole Eestit võtke meiega palun ühendust e-maili teel ja teeme Teile pakkumise. 

PRETENSIOONIDE ESITAMISE TÄHTAEG

Kaupadele kehtib pretensioonide esitamise tähtaeg vastavalt Eesi Vabariigi seadustele koos tellimuskinnituse (saadetakse automaatselt Teie e-mailile ning soovitame see välja printida ja alles hoida) ja makset tõendava dokumendiga. Pretensioonide esitamise tähtaeg ei kehti kaupadele, mille puudused tulenevad kauba väärast kasutamisest või normaalsest kulumisest.

Kaebuste ning pretensioonide korral palume saata vastavasisuline e-mail tellimused@siwira.eu. Kaebused vaadatakse läbi esimesel võimalusel kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul. 

Toodete tagastamine

 

Juhul, kui soovite oma esitatud tellimusest loobuda ja me ei ole veel Teie tellimust teele saatnud (tavaliselt postitame 1-2 tööpäeva jooksul), tühistatakse Teie tellimus. Tellimuse tühistamiseks palun võtke meiega ühendust esimesel võimalusel, saates e-kirja aadressile tellimused@siwira.eu märksõnaks TÜHISTAMINE. Või helistage telefonil 59196264.

Juhul, kui Te ei ole saadud kaubaga rahul, on Teil õigus oma tellimus kasutamata ja proovimata kujul ning omal kulul meile tagasi saata. Tagastatavast kaubast peab meile teada andma 14 päeva jooksul alates päevast, mil saite tellimuse kätte. Tagastatavad asjad peab tagasi saatma 14 päeva jooksul tagastamisest teatamisest. Tooted palume korralikult pakkida, et vältida vigastusi. Meie tagastame Teile tagastatava kauba eest tasutud summa 14 päeva jooksul alates tühistamise teate saamisest. 

Juhul, kui Teieni jõudnud tooted on valed, on saanud vigastada või ei vasta kättesaamisel oma kirjeldusele, saate meie poole pöörduda 14 päeva jooksul puuduse ilmnemisest. Vastavalt puudusele, leiame kooskõlas ostjaga lahenduse. Toote lepingutingimustele mittevastavuse korral on tarbijal vastavalt võlaõigusseadusele (VÕS § 101) võimalus taganeda tehingust, leppida kokku toodete uuesti saatmine/ümber vahetamine, kompenseerimine või raha tagastamine.

Juhul, kui soovite tagastada toote, siis enne selle teele panekut saatke palun e-mail aadressil tellimused@siwira.eu ja pange sinna kirja oma ees- ja perekonnanimi, telefon, e-posti aadress, tellimuse number ja tagastamise täpne põhjus. 

 

Pretensiooni esitamise kord

 

Seaduse kohaselt vastutab müüja tarbijale müügi puhul asja lepingutingimustele mittevastavuse eest, mis ilmneb kahe aasta jooksul asja üleandmisest tarbijale ja mis oli olemas asja tarbijale üleandmise ajal. Tarbija peab kaupleja poole pöörduma hiljemalt kahe kuu jooksul puuduse ilmnemisest. Kui asi ei vasta lepingutingimustele, võib ostja nõuda müüjalt asja asendamist. Kui asja asendamine põhjustab tarbijale põhjendamatuid ebamugavusi, on tarbijal õigus tehingust loobuda ja nõuda raha tagastust.

Kui tekib probleem, milles ei jõuta kokkuleppele, on Teil õigus pöörduda Tarbijakaitseameti juures tegutseva tarbijakaebuste komisjoni poole. Tarbijakaebuste komisjoni pädevuses on lahendada tarbija ja ettevõtja vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi, mida pooled ei ole suutnud lahendada kokkuleppe teel. Tarbijakaebuste komisjon on kohtuväliseid kaebusi ja vaidlusi lahendav organ. Tarbijakaebuste komisjoni poole võib pöörduda, kui vaidlusaluse kauba või teenuse väärtus on 20 või enam eurot. Kaebuse läbivaatamine komisjonis on pooltele tasuta.